Zakłady Mechaniczno - Kuźnicze WOSTAL Sp. z o.o.

Oferta pracy: Operator obrabiarek CNC

Wostal Spółka z o.o. poszukuje pracowników

Zakłady Mechaniczno-Kuźnicze „Wostal” Spółka z o.o. w Wolbromiu są producentem wyrobów i dostawcą usług dla wszystkich gałęzi przemysłu, ze szczególnym uwzględnieniem ponad 40-letniego doświadczenia w dostawach wyrobów do branży górniczej, budowlanej i transportu technologicznego. Profil naszej działalności jest wynikiem połączenia produkcji odkuwek oraz wytwarzania konstrukcji stalowych. Firma posiada 3 wydziały produkcyjne mieszczące się w dwóch lokalizacjach na terenie Wolbromia.

Obecnie do naszego Zakładu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operator obrabiarek CNC

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • doświadczenie w zawodzie operatora CNC
  • znajomość rysunku technicznego
  • obsługa przyrządów pomiarowych
  • mile widziane uprawnienia na suwnice, znajomość obrabiarek CNC.

Ogólny zakres obowiązków:

  • Obsługa i programowanie obrabiarek skrawających. ze sterowaniem  HEIDENHAIN, FANUC.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z długoletnią tradycją na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i umiejętności kandydata.
  • Świadczenia socjalne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
oraz listu motywującego na adres : teresa.sikora@wostal.pl lub złożenie bezpośrednio w siedzibie Spółki w Wolbromiu przy ul. 1 Maja 29-37.

wostal_logo

Prosimy o dopisanie w aplikacji poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZMK Wostal Spółka z o.o. w Wolbromiu w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Back To Top